На Тернопільщині проведено 212 навчань і тренувань з питань цивільного захисту

На Тернопільщині проведено 212 навчань і тренувань з питань цивільного захисту

31.03.15 16:54 0 311
Проведення 1225 спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту заплановано на 2015 рік.

Про це повідомив начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Греса на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відбулося 26 березня під керівництвом заступника обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри.

«В грудні 2014 року у всіх районах області складено та затверджено графіки проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на 2015 рік, - констатував Ігор Іванович. - Відповідно до даних графіків, станом на 26.03.2015 в області проведено 212 навчань (тренувань) від запланованих на поточний період 253, що становить 83,7%, В березні проведено 92 із 124 запланованих (72%)».

За словами Ігоря Івановича, спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту є формою практичної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність підприємств, установ та організацій до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварій на об'єктах підвищеної небезпеки, цивільного захисту на особливий період.

Голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра доручив місцевим органам виконавчої влади забезпечити участь відповідних фахівців в спеціальних об'єктових навчаннях і тренуваннях з питань цивільного захисту, а навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності забезпечити методичний супровід підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Разом з декларацією на ...
Наступна новина: Фоторепортаж. Хмельницькі ...

КОМЕНТАРІ