Як виявилося, до будинку 58-річного потерпілого, зловмисник проник через незачинене вікно та викрав електрокабель саме в той час, коли господаря не було вдома. Повернувшись додому, потерпілий швидко запримітив крадіжку майна і не розгубився, а негайно звернувся за допомогою до правоохоронців.
Працівники Сокирянського райвідділу міліції одразу відреагували на повідомлення потерпілого. Міліціонери обстежили територію, оглянули місце скоєння злочину та опитали мешканців прилеглих будинків. Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетний 32-річний мешканець міста Сокиряни. Чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років. Слідство триває.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Хмельниччина: на ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Чому варто зупинитись в Sea Beach Aqua Park Resort
Власний комбікорм як перевага ферми: чому технологія вирішує більше, ніж ціна зерна
Як вибрати готель в Шарм-ель-Шейх?