Саме учні старших класів потрапляють у зону ризику як велосипедисти, адже Правила дорожнього руху дозволяють рухатися по дорозі на велосипеді з 14-річного віку.
У профілактичних заходах взяли участь представники громадської організації «Львівська Асоціація Велосипедистів», «ВелоПатруль Львів», кампанії з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто».
Аби такий «велоурок» був повчальним та приніс користь, правоохоронці розповіли основні правила для водіїв «двохколісних» на дорозі, навели приклади ДТП із дітьми-велосипедистами.
Представники громадських організацій «Львівська Асоціація Велосипедистів» та «ВелоПатруль Львів» надзвичайно цікаво розповіли дітям про велосипеди та ризики, що супроводжують водіїв «двоколісних».
Для закріплення отриманих знань інспектор ДАІ провела цікаву вікторину, переможці якої отримали світловідбивні браслети та брошури «Правила дорожнього руху для велосипедистів».
Відділ Державтоінспекції м. Львова
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Міліціонери Волині ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання