загрузка...
 У Львові відбудеться студентська хресна дорога

У Львові відбудеться студентська хресна дорога

01.04.15 11:22 0 348
У середу, 1 квітня, у Львові відбудеться cтудентська хресна дорога. Молитва розпочнеться о 19.00 у парку ім. Івана Франка.

Студенти розважатимуть над страстями Христа та разом помоляться за мир і спокій у нашій державі. Хресна дорога – це відображення вічної, невмирущої любові Ісуса Христа до нас, окропленої невинною кров’ю, оповитої важкими стражданнями та болючими ранами. У цей важкий для України час студенти відчувають потребу бути ближче до Ісуса Христа, повідомляє «Духовна велич Львова».

«Хочемо ще раз закликати студентську молодь подумати над дійсністю у нашій державі. Розуміємо, що на саму проблему не можемо вплинути, але через молитву у Великому пості ми готуємо себе до зустрічі Христа у Воскресінні. Глава УГКЦ Патріарх Святослав назвав Пасхальною жертву Небесної Сотні. Так як Христос через Воскресіння дає нам можливість бути спасенними, так само і жертва Небесної сотні та багатьох, які віддали своє життя, є для того, щоб відчулася переміна нашого суспільства, народу і держави, а тим самим і церкви», – зазначив студентський капелан ЛНУ ім. Івана Франка о. Тарас Островський.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ