загрузка...
 Прокуратура міста Вінниці за вчасне стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій

Прокуратура міста Вінниці за вчасне стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій

01.04.15 10:30 0 307
Прокуратурою міста Вінниці встановлено, що окремі підприємства обласного центру заборгували управлінню Пенсійного фонду України в м. Вінниці 73 тис грн на відшкодованих витратах на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах громадянам.

У зв’язку з цим, до суду прокуратурою подано 3 позовні заяви. Наразі, всі вони задоволені й підприємства зобов'язано виплатити вказані кошти на користь управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці.

Довідка:

Приписами пенсійного законодавства встановлено обов’язок підприємства відшкодовувати до Пенсійного фонду України фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених за віком на пільгових умовах застрахованим особам, які відпрацювали або працюють на цьому підприємстві на роботах із шкідливими і важкими умовами праці.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Вінницької області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області за ...
Наступна новина: На Тернопіллі відновлює ...

КОМЕНТАРІ