На Тернопіллі легкоатлети обласного управління міліції вибороли першість у змаганнях з кросу

02.04.15 10:38 0 601
1 квітня, на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо» відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань «Динаміада-2015».

До програми змагань входив біг на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і жінок та біг на дистанції 3000 і 5000 метрів серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь 50 учасників з 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда обласного управління внутрішніх справ, друге та третє місця посіли команди Управління Державної служби охорони при УМВСУ в Тернопільській області та військової частини 3002 Національної гвардії України.

Переможцями у особистому заліку стали:

- Надія Онишкевич (Тернопільський міськвідділ міліції, дистанція 1000 метрів);

- Сергій Марчук (обласна міліція, дистанція 1000 метрів);

- Михайло Климко (військова частина 3002 Національної гвардії України, дистанція 3000 метрів);

- Руслан Даньків (Управління Державної служби охорони при УМВСУ, дистанція 5000 метрів).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації «Динамо».