Упродовж січня-березня 2015 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на понад 4,8 млн грн

Упродовж січня-березня 2015 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на понад 4,8 млн грн

08.04.15 14:10 0 656
Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня-березня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 4,8 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 15 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 1 досудове розслідування та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред'явлено 10 позовів на суму понад 1 млн грн.

У 14 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності,14 – до дисциплінарної та матеріальної, в тому числі 1 особу звільнено із займаної посади.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 2,8 млн. гривень.

Нагадуємо, що в Державній фінансовій інспекції у Вінницькій області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 18.00, а в п'ятницю з 09.00 до 16.45 функціонує «телефон довіри». Зателефонувавши за номером (432) 66-28-96 кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ, організацій бюджетних коштів.

Крім того, в інспекції за номером (432) 66-13-92 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Держфінінспекції у Вінницькій області службовим становищем.

Прес-служба Держфінінспекції у Вінницькій області

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі при ...

КОМЕНТАРІ