Волинська область: рятувальники ДСНС разом зі священнослужителями та парафіянами піклуються про пожежну безпеку у храмах

Волинська область: рятувальники ДСНС разом зі священнослужителями та парафіянами піклуються про пожежну безпеку у храмах

08.04.15 09:17 0 371
Напередодні Великодніх свят у Луцькому районі Волинської області відбулася контрольна рейдова перевірка щодо з’ясування протипожежного стану культових споруд. Рейдова група відвідала храми у селах Гірка Полонка та Чаруків.

Рятувальники акцентували увагу на наявності первинних засобів пожежогасіння, оглядали евакуаційні виходи, якими прихожани у випадку пожежі зможуть вийти із храму, а також з’ясовували справність електромережі.

Крім того, фахівці ДСНС наголошували священнослужителям та парафіянам на необхідності суворого дотримання правил безпеки безпосередньо під час богослужінь. Як засвідчили результати рейдової перевірки, протипожежні постулати добре відомі і священикам, які уже традиційно напередодні Пасхальних свят проходять інструктажі та беруть участь у спеціальних навчаннях, і парафіянам, для яких уже на місцях роз’яснювальну роботу проводять ті ж священики.

Рятувальники акцентували увагу священиків та відповідальних за пожежну безпеку у храмах особливо пильно оглядати приміщення після проведення літургій: необхідно переконатись, що усі свічки і кадильне вугілля погашені, а електроприлади вимкнені.

Як засвідчили результати перевірки, і священики, і прихожани, навіть наймолодші, правил безпеки дотримуються, адже добре розуміють ціну безпеки та з усією відповідальністю бережуть найбільшу духовну святиню села – храм.

УДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ