5 квітня у Хмельницькому завершився Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків і дівчат середнього та старшого віку. У змаганнях взяли участь 62 спортсмени вікової групи 14-15 років та 74 — у віковій групі 16-17 років. Хмельницьку область представляли динамівці з п'яти спортивних клубів.
Універсальний бій складається з двох частин — поєдинок у рингу та подолання спеціальної смуги перешкод. Учасник змагань повинен перелізти через паркан, далі як слід попрацювати руками, відстрілятися з пневматичної гвинтівки, і навіть метати гострі ножі. Такий іспит проходять навіть дівчата.
Поєдинки у рингу проводилися у двох розділах — двобій у повний контакт за правилами рукопашного бою, і так званий лайт — боротьба без ударів.
Збірна Хмельниччини здобула 16 медалей у різних вікових групах і вагових категоріях та заслужено посіла перше загальнокомандне місце.
СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Начальник закарпатської ...
Наступна новина: В Луцьку відбудеться ...
Чому ви прокидаєтеся вночі і не можете заснути ...
Гірський велосипед для трас і бездоріжжя
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday