Юні динамівці з Хмельницького перемогли на Чемпіонаті України з універсального бою

08.04.15 08:07 0 601
Спортсмени завоювали 16 медалей та заслужено посіли перше загальнокомандне місце.

5 квітня у Хмельницькому завершився Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків і дівчат середнього та старшого віку. У змаганнях взяли участь 62 спортсмени вікової групи 14-15 років та 74 — у віковій групі 16-17 років. Хмельницьку область представляли динамівці з п'яти спортивних клубів.

Універсальний бій складається з двох частин — поєдинок у рингу та подолання спеціальної смуги перешкод. Учасник змагань повинен перелізти через паркан, далі як слід попрацювати руками, відстрілятися з пневматичної гвинтівки, і навіть метати гострі ножі. Такий іспит проходять навіть дівчата.

Поєдинки у рингу проводилися у двох розділах — двобій у повний контакт за правилами рукопашного бою, і так званий лайт — боротьба без ударів.

Збірна Хмельниччини здобула 16 медалей у різних вікових групах і вагових категоріях та заслужено посіла перше загальнокомандне місце.