Разом з тим, учасники наради оглянули лісопожежну станцію та диспетчерський пункт протипожежного відеоспостереження Смизького лісництва, протипожежне влаштування та наглядну агітацію на протипожежну тематику. На завершення семінару усім присутнім продемонстрували практичне відпрацювання локалізації та гасіння лісової пожежі із залученням спецтехніки.
Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України в Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Павловський зазначив: «На налагоджена тісна співпраця з працівниками лісової охорони і місцевими підрозділами ДСНС, вироблений чіткий алгоритм дій на випадок виникнення лісових пожеж. Лісогосподарські підприємства забезпечені необхідної технікою та інвентарем для боротьби з вогнем у лісі. Крім того, у постійній готовності знаходиться пожежно-рятувальна техніка та обладнання підрозділів ГУ ДСНС для можливого залучення у протидії загрозам та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами в природних екосистемах».
Довідка: у 2014 році на Рівненщині виникло 42 пожежі від загоряння сухої трави, 4 лісових пожежі та 20 торф’яних. У першому кварталі поточного року виникло 48 випадків загорянь сухої трави на відкритій місцевості. В 43 випадках на ліквідацію загорянь сухої трави залучались пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС. Найбільше пожеж виникло на території обласного центру та Рівненського району - 15 випадків, у Дубенському районі – 5 загорянь, а також одна лісова пожежа.
ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: На Вінничині у Бершадському ...