На Тернопіллі заходи пожежної та техногенної безпеки в культових спорудах під час відзначення Великодня

На Тернопіллі заходи пожежної та техногенної безпеки в культових спорудах під час відзначення Великодня

08.04.15 08:10 0 314
ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвеличніших свят, шанованих православними християнами всього світу. Не є виключенням і наша держава з своїми багатовіковими традиціями та звичаями відзначення світлого Христового Воскресіння.

Це велике свято традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає дотримуватися правил пожежної безпеки, з метою недопущення нещасних випадків під час Великодніх свят.

В першу чергу настоятелям культових споруд слід пам'ятати:

• необхідно призначити відповідальних осіб за дотриманням протипожежного режиму;

• молитовні зали повинні бути обладнані вогнегасниками;

• підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5м;

• приміщення культових споруд повинні своєчасно очищуватись від горючого сміття і постійно утримуватися в чистоті.

Шановні прихожани! Тримаючи свічку руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на ваші власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампади та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожежі під час святкування Великодня.

Тож аби свята пройшли без надзвичайних пригод Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до священнослужителів та вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Звертаємо вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і просимо із розумінням поставитись до застережень та вжити всіх необхідних заходів щодо попередження займань.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ