Чемпіонат України з армспорту визначив учасників світових змагань

Чемпіонат України з армспорту визначив учасників світових змагань

08.04.15 14:42 0 644
Під час ХХІІ Чемпіонату України з армспорту, що дняит відбувся у Харкові, студент 11-Фз групи Кременецької ОГПА ім.Тараса Шевченка, чемпіон Європи та світу серед юніорів, майстер спорту України Ігор Пасєка посів третє місце на праву руку у ваговій категорії 90 кг серед дорослих. У Баку, де проходив XXIV Чемпіонат Європи з армспорту, у ваговій категорії 90 кг у змаганнях на ліву руку серед юніорів до 21 року Ігор виборов золоту нагороду, а на праву руку посів друге місце. У змаганні серед дорослих Ігор Пасєка виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи у змаганнях на ліву руку.

На XХXVI Чемпіонаті світу з армспорту у столиці Литви – Вільнюсі змагалися кращі спортсмени світу. У ваговій категорії 90 кг серед спортсменів до 21 року Ігор впевнено переміг своїх конкурентів на ліву та праву руку, ставши дворазовим Чемпіоном світу.

Ще один учасник ХХІІ Чемпіонату України з арсмпорту, випускник Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, срібний призер Чемпіонату України і Кубка світу серед професіоналів, майстер спорту України Вадим Стецюк зайняв третє місце на ліву руку і четверте – на праву в категорії 100 кг.

Переможцем Чемпіонату України 2015 року у ваговій категорії +110 кг на ліву та праву руку став тренер рукоборців, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу та Європи Андрій Пушкар.

Чемпіонат України став відбірковим до Чемпіонату Європи, що відбудеться з 1 по 7 червня в м. Софія (Болгарія) і на Чемпіонат світу, що пройде з 26 вересня по 4 жовтня в м. Куала-Лумпур (Малайзія). Учасниками змагань стали 194 спортсмени з 19 областей України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ