У Тернополі розпочали роботи з реконструкції бульвару Дмитра Вишневецького

У Тернополі розпочали роботи з реконструкції бульвару Дмитра Вишневецького

08.04.15 13:50 0 625
У Тернополі розпочато капітальний ремонт пішохідної зони та реконструкцію бульвару Дмитра Вишневецького. Наразі працівники лише проводять першочергові підготовчі роботи, а з настанням сприятливих погодних умов будуть облаштовувати пішохідну зону, освітлення та встановлювати новий дитячий майданчик.

Батьки дітей з прилеглих будинків виступають однозначно за будівництво дитячого майданчика і облаштування бульвару, а от приватний підприємець, який на цій території встановив кіоск, заважає працювати комунальникам. Фахівці з управління ЖКГ та дирекція школи стверджують, що кіоск стоїть там незаконно.

«Ця територія належить школі №28 і у нас є відповідний акт на землю, - розповідає директор ТЗОШ №28 Ліля Вавринів. – На моє звернення у міську раду відповіли, що ніякого запиту ні відносно міської ради, ні відносно мене, як директора школи, по тому, щоб надати в оренду цю земельну ділянку, не було».

На встановлення дитячого майданчика зі штучним покриттям виділено 700 тисяч гривень.

«Усі норми з облаштування майданчика дотримані, у тому числі і відступи від торцевих стін. Відповідно, гратися дітям на цьому майданчику буде безпечно», - зазначає начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду ЖКГ Ганна Муца.

Жителі прилеглих будинків додають, що бульвар давно потребує ремонту. Також дуже актуальним питанням залишається облаштування дитячого майданчика, адже на цій території гуляють багато батьків з маленькими дітьми.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Обласна рада прийняла ...

КОМЕНТАРІ