У Тернополі гаражний кооператив «Ветеран» отримав земельну ділянку у приватну власність

У Тернополі гаражний кооператив «Ветеран» отримав земельну ділянку у приватну власність

08.04.15 17:24 0 317
Гаражному кооперативу «Ветеран» депутати на останній сесії міської ради, яка відбулася 31 березня, передали безоплатно у власність дві земельні ділянки, які були у користуванні цього кооперативу.

« залишається актуальним питання зменшення плати за землю під гаражними кооперативами, у зв’язку з чим розпорядженням міського голови була створена спеціальна комісія, - розповідає заступник міського голови Вікторія Остапчук. – До роботи комісії було залучено представників гаражних кооперативів Тернополя. Один із представників кооперативу «Ветеран» ще на початку року сказав, що на загальних зборах їх кооперативу було вирішено оформити право власності на цілу земельну ділянку. Представники кооперативу підготували документи і на останній сесії міської ради було прийняте відповідне рішення».

За результатами роботи тієї ж комісії, засідання якої відбулося ще 13 січня, представникам інших гаражних кооперативів було запропоновано на вибір два варіанти. Перший, щоб гаражні кооперативи готували пакет документів для передачі безкоштовно у власність цілу земельну ділянку. Друга, щоб земельні ділянки передавали у власність окремих громадян – членів гаражних кооперативів. Адже є плюси і мінуси з обох сторін. Так, індивідуальні власники зможуть здійснювати будь-які правочини з купівлі/продажу гаражів, а також будуть мати пільгу на сплату земельного податку, а гаражний кооператив скористатися такою пільгою немає права. Окрім того, соціально-незахищені городяни взагалі звільняються від сплати цього податку.

До речі, оформлювати право власності на цілу земельну ділянку мають намір також представники іншого гаражного кооперативу - «Цукровик».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Міліціонери затримали у ...

КОМЕНТАРІ