Степан Барна зустрівся з архієпископом Тернопільським,Кременецьким і Бучацьким Нестором

Степан Барна зустрівся з архієпископом Тернопільським,Кременецьким і Бучацьким Нестором

08.04.15 09:24 0 347
7 квітня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся з архієпископом Тернопільським, Кременецьким і Бучацьким Нестором та священиками Тернопільської єпархії УПЦ КП.

Розпочалася зустріч спільною молитвою.

Владика привітав Степана Степановича з призначенням на посаду голови облдержадміністрації та побажав Божого благословення, сили і наснаги на ниві нелегкого служіння громаді Тернопільщини.

Відтак архієпископ обговорив із очільником області питання подальшої співпраці між Тернопільською єпархією УПЦ КП та облдержадміністрацією у питаннях благодійної діяльності та утвердженню в суспільстві духовних цінностей.

Владика зазначив, що єпархія активно підтримує українських бійців, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави на сході України. Особливу увагу приділяють допомозі пораненим воїнам, рідним загиблих на Майдані та в зоні АТО, тимчасово переселеним особам з території Криму, Донецької та Луганської областей.

Також архієпископ Нестор і Степан Барна обговорили питання недопущення політичних конфліктів та напруги в суспільстві, підтримки єдності та громадянського миру як запоруки соборності та процвітання Української держави.

«Українська Православна Церква завжди стояла на державницьких позиціях ствердження і підтримки незалежності і соборності нашої держави, утвердження у суспільстві духовності і моралі, - наголосив архієпископ. - Нині в усіх храмах нашої Церкви, в тому числі і у Тернопільській єпархії, лунає молитва за мир в Україні та припинення конфлікту на сході нашої держави».

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна подякував владиці за молитву та духовну підтримку.

«Щиро дякую за Вашу щоденну працю, допомогу війську та молитву, - зауважив Степан Степанович. - Ми й надалі підтримуватимемо ініціативи Церкви та допомагатиме у їх реалізації».

Архієпископ Нестор благословив Степана Барну на щоденну працю на благо мешканців Тернопільщини.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: ...
Наступна новина: Обережно – підозрілі й ...

КОМЕНТАРІ