На Тернопіллі при департаменті сім’ї,молоді,фізичної культури та спорту ОДА створена Громадська рада

На Тернопіллі при департаменті сім’ї,молоді,фізичної культури та спорту ОДА створена Громадська рада

08.04.15 14:15 0 409
При департаменті сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА створена Громадська рада та затверджений її склад. Відповідні рішення були прийняті під час установчих зборів для формування складу Громадської ради при структурному підрозділі, що відбулися в ОДА.

За словами директора департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктора Мацикура, в рамках ради працюватимуть 3 постійні комісії по напрямках молодь; сім'я; фізична культура та спорт.

«Громадська рада працюватиме при відомстві на принципах професійності, відкритості та прозорості. Важливо створити умови для конструктивного діалогу між департаментом сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту і представниками громадськості, адже саме у взаємодії нам вдасться вирішити проблемні питання галузі», - наголосив Віктор Мацикур.

СПИСОК

членів громадської ради при департаменті сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації



Прізвище, ім'я, по-батькові

Назва громадської організації

1.

ДУБОВИЙ

Василь Ігорович

Тернопільська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації

«Молодіжний Націоналістичний Конґрес»

2.

ТОМЧИШИН

Василь Володимирович

Громадська організація «Молодіжне об'єднання «Файне місто»

3.

БЕДНАРЧУК

Степан Несторович

Тернопільський обласний осередок Всеукраїнського дитячого творчого об‘єднання «КРОКС»

4.

КОВАЛЬЧУК

Назар Вікторович

Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта»

5.

ГАЙДУК

Наталія Володимирівна

Національна Скаутська Організація України «ПЛАСТ»

6.

НЕСТЮК

Ірина Романівна

Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація трудових об'єднань молоді України»

7.

КРИВЕЦЬКИЙ Тарас Михайлович

Тернопільське міське товариство українських студентів-католиків «Обнова»

8.

КРАВЕЦЬ

Галина Омелянівна

Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації»

9.

БАЛУШ

Леся Федорівна

Обласна спілка багатодітних

10.

ІГНАТЕНКО Віталій Михайлович

Обласне відділення Національного олімпійського комітету України

11.

ПАРИЛО

Тарас Степанович

Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Галицькі зубри»

12.

ВАНДЖУРА Володимир Ярославович

Обласний центр фізичного здоровя населення “Спорт для всіх”

13.

МАЛИЩАК

Анатолій Сергійович

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з санного спорту

14.

ВАСІРУК

Михайло Степанович

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа “Колос”

15.

КОЛЕСНИК

Сергій Євгенович

Обласна федерація регбі

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ