На Вінниччині громадяни здали в міліцію 44 одиниці нелегальної зброї

На Вінниччині громадяни здали в міліцію 44 одиниці нелегальної зброї

09.04.15 12:27 0 673
За тиждень в рамках проведення місячника добровільної здачі зброї громадяни принесли в міліцію 44 одиниці зброї. Серед тих, хто здав нелегальну зброю - колишній боєць одного з добровольчих підрозділів. Повернувшись із зони проведення АТО він добровільно здав до Хмільницького міського відділу міліції автомат марки «АК-74» з глушником.

Чоловік пояснив, що отримав автомат офіційно під час перебування в АТО, однак після зміни керівництва батальйону не зміг вчасно здати зброю та певний час зберігав її вдома.

В рамках проведення місячника добровільної здачі зброї, який розпочався 1 квітня і триватиме до 30 квітня, громадяни добровільно принесли в міліцію 44 одиниці зброї, яка перебувала в них нелегально.

За словами начальника відділу дозвільної системи УМВС Олега Кучера, 15 власників мисливської зброї без офіційних дозволів, після оформлення відповідних документів зможуть зареєструвати цю зброю та використовувати її на законних підставах.

Нагадуємо, що незаконне придбання або зберігання громадянами вогнепальної мисливської зброї тягне за собою адміністративну відповідальність та покарання у вигляді штрафу в розмірі від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї. А незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами - це злочин, який карається відповідно до ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України ув'язненням терміном від 3 до 7 років.

Громадяни, які добровільно звернуться у міськрайвідділи внутрішніх справ за місцем проживання з метою здачі зброї, боєприпасів будуть звільнені від кримінальної та адміністративної відповідальності.

СЗГ УМВС України

у Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: Львів’ян кличуть на ...

КОМЕНТАРІ