В Закарпатській області мукачівських школярів вчили,як треба діяти при надзвичайних ситуаціях

В Закарпатській області мукачівських школярів вчили,як треба діяти при надзвичайних ситуаціях

09.04.15 08:01 0 274
8 квітня мукачівські рятувальники навідалися в гості до школярів, аби навчити їх порядку дій при надзвичайних ситуаціях. У заході, проведеному в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на базі Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, взяли участь близько 30 дітей віком від 12 до 15 років.

Насамперед у навчальному закладі пролунав сигнал тривоги, який сповістив про пожежу. Відтак із будівлі здійснили тренувальну евакуацію дітей і представників персоналу. Далі працівники Мукачівського міськрайонного відділу ДСНС провели для школярів лекцію з питань пожежної безпеки та цивільного захисту. Учням розповіли, що треба робити задля профілактики загорань і як слід діяти у разі виникнення пожежі. Окрему увагу приділили правилам безпечної поведінки під час святкування Великодня. Крім цього, дітей поінформували про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та сигналі «Увага всім!».

Під час лекції учням показали, як слід одягати протигаз і респіраторну маску, а також розповіли, як треба користуватися вогнегасником. Водночас шкільні медики нагадали дітям правила надання невідкладної долікарської допомоги при переломах і кровотечі. Зокрема, учасникам заходу продемонстрували, як треба накладати шину або джгут на руку та ногу. Усі набуті під час тренінгу знання можуть знадобитися школярам у майбутньому та зроблять їх готовими до дій при надзвичайних ситуаціях різного характеру.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Домены и их виды
Наступна новина: Вінничина: «Гостини у колі ...

КОМЕНТАРІ