Хмельницька область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору з метою недопущення пожеж

Хмельницька область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору з метою недопущення пожеж

09.04.15 09:23 0 605
Вже розпочався весняно-літній пожежонебезпечний період, тож ризик виникнення пожеж у екосистемах та житловому секторі має тенденцію до зростання. Найчастіше до загорань у оселях краян призводять порушення правил поводження з вогнем та експлуатації електрообладнання, а на відкритій місцевості при спалювані сухої рослинності.

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей та мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій, проводяться пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів у районах області. Разом із сільськими головами та активом села рятувальники відвідують оселі людей похилого віку та багатодітних сімей, роз’яснюють їм правила пожежної безпеки у побуті та вручають пам’ятки. Також постійно проводяться інструктажі та бесіди на протипожежну тематику, необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, газового обладнання та електроприладів.

Результатом проведеної роботи стало здійснення відпрацюванням у 343 населених пунктах, приведення в належний протипожежний стан 214 житлових будинків одиноких пристарілих громадян, багатодітних сімей, неблагонадійних громадян та осіб, які перебувають на обліку соціального захисту. Сума коштів, яка виділена на приведення помешкань громадян у пожежобезпечний стан складає понад 45 тис. грн.

Спільна робота місцевих громад та рятувальників у попередженні пожеж та загибелі людей на них надзвичайно важлива, тож обов’язок кожного керівника сумлінно відноситись до цієї необхідної справи.

Головне управління ДСНС нагадує, що тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить захистити Вас та Ваш будинок від вогню.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільщина ...
Наступна новина: Рівненщина: прокуратурою ...

КОМЕНТАРІ