В Івано-Франківську провели акцію з продажу писанок для онкохворих дітей

В Івано-Франківську провели акцію з продажу писанок для онкохворих дітей

09.04.15 10:51 0 659
Понад 4 тисячі гривень зібрали в Івано-Франківську під час благодійної акції «Купи писанку – допоможи хворій дитині!», яка проходила у вівторок, 7 квітня. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За кілька годин було продано 250 писанок, які розписували всі бажаючі на безкоштовних майстер-класах, організованих у березні-квітні обласним об’єднанням товариства «Просвіта» та Музеєм мистецтв Прикарпаття.

«Мета акції двояка – долучити молодь до доброго давнього народного мистецтва малювання писанок та допомогти хворим дітям назбирати гроші для їх лікування», – зазначив заступник голови місцевого відділення «Просвіти» Михайло Січка. Акція з продажу писанок для онкохворих дітей в Івано-Франківську

Зібрані кошти передадуть онкохворим дітям, якими опікується благодійний фонд «Ти Ангел» – це п’ятеро дітей з Прикарпаття, яким потрібна допомога.

До акції «Твори добро і готуйся до Великодня» залучили також переселенців з Донбасу, які вперше розписували писанки. Поряд з традиційними орнаментами, які означають багатство, радість, добро, були і синьо-жовті чи червоно-чорні писанки, і з намальованим голубом миру або словами «Слава Україні!».

За словами Іванни Равлюк, яка проводила майстер-класи, «усі роботи об’єднує те, що намальовані вони з добрим серцем».

Акцію провели у Всесвітній день здоров’я. Акція з продажу писанок для онкохворих дітей в Івано-Франківську
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ