На Благовіщення у Тернополі відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

На Благовіщення у Тернополі відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

09.04.15 14:01 0 673
7 квітня християни усього світу відзначають свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, а у цей день у Тернополі традиційно відбувається «Свято сім`ї в очікуванні дитини». Цього дня міський голова Сергій Надал відвідав Тернопільську комунальну лікарню №2 та привітав майбутніх матерів зі святом.

«Благовіщення – це день торжества життя, особливе свято, адже воно ще раз нагадує усім про важливу роль матері у житті кожної людини, - розповідає Сергій Надал. – А «Свято сім’ї в очікуванні дитини» уже стало доброю традицією для нашого міста. Це нагода усім ще раз задуматись про відповідальність батьків за дітей, привітати матерів та вагітних жінок».

Міський голова побажав усім тернопільським родинам, які очікують на народження дітей, здоров’я, добробуту, жити і виховувати дітей в любові, а також, щоб під опікою Богородиці родини відчували впевненість та радість від кожного прожитого дня.

До привітань майбутніх матерів також приєднався настоятель храму Великомучениці Теклі о. Андрій. Адже «Свято сім`ї в очікуванні дитини» у Тернополі було започатковане з ініціативи церкви декілька років тому.

«Господь відкриває для кожного із вас нове життя, тому що у своєму лоні ви носите цей плід, до якого покликана кожна християнська жінка, - каже о. Андрій. - Саме благословенням Господнім і є дітородженням».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ