Тернопілля: господарства області виконують весняно-польові роботи згідно плану

Тернопілля: господарства області виконують весняно-польові роботи згідно плану

09.04.15 10:08 0 634
Посівна площа під урожай 2015 року становитиме 803,2 тис. га, що на 0,6 тис. га більше, ніж торік. Цього року будуть змінені культури для посівів, оскільки використовуватимуть насіння вітчизняного виробника. Тому керівництву на місцях потрібно бути готовим до зміни графіків проведення робіт.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Олег Напора під час засідання колегії облдержадміністрації 8 квітня.

«Наразі ми виконуємо весняно-польові роботи згідно плану. Озимі зернові посіяно на площі 206,0 тис. га, що на 0,5 тис. га більше минулорічного показника, - зазначив він. - Під час проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими товаровиробниками усіх форм власності заплановано посіяти ярі культури на площі 514,4 тис. га».

За оперативною інформацією сільськогосподарських підприємств, ярі культури посіяно на площі 46,0 тис. гектарів, що становить 14 % згідно плану; ранні зернові та зернобобові культури без гречки та кукурудзи - на площі 39,6 тис. га або 72%.

«Яру пшеницю посіяно на площі 5,4 тис. га, що становить 64 % згідно плану. Завершено посів у Бережанському, Бучацькому, Гусятинському, Лановецькому, Підволочиському та Підгаєцькому районах. Ярий ячмінь - на площі 27,4 тис. га (75%). Цукрові буряки посіяли на площі 5,0 тис. га (23%). Найбільше їх посіяно сільгосппідприємствами Кременецького району –57%, Тернопільського – 47%. Сільгосппідприємства Теребовлянського району приступили до посадки картоплі», - підсумував Олег Напора.

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розробили рекомендації щодо особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт з урахуванням умов 2015 року, які будуть направлені керівникам на місцях. Стан посівів озимих культур та хід проведення весняної посівної кампанії загалом – під постійним контролем ОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ