Хмарна операційна система Corezoid.com,в яку інвестував ПриватБанк,їде в США на Finovate 2015

Хмарна операційна система Corezoid.com,в яку інвестував ПриватБанк,їде в США на Finovate 2015

09.04.15 18:05 0 838
Кожна поважаюча себе держава мріє про власну операційну систему. Адже вітчизняна операційна система – одна з умов національної безпеки.

У той же час, у кожного банку є біль, пов’язаний із підтримкою своєї діяльності. Цю проблему автор бестселера «Цифровий банк» Кріс Скінер озвучив так: “Усі намагаються зробити банківські ІТ-продукти більш привабливими ззовні, у той час як технічна частина сповнена сміття”.

Звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання купівлею готових рішень, впровадження яких забирає безліч часу та грошей.

“Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку для наших потреб, – ділиться заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь, – але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого, а вартість змін завжди занадто висока”.

Унаслiдок цих страждань у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (Сore – від слова «ядро», Zoid – від слова «життя»). Це перша хмарна операційна система, яка може реалізувати та підтримувати будь-які алгоритми та бізнес-процеси. Доки Ви читаєте цей текст, 32 000 маленьких корезоїдів легко виконують роботу Приват24 і вже зробили близько 4 мільйонів логічних операцій.

Коли ми показали Сorezoid Крісу Скіннеру, всесвітньому експерту з банківських інновацій, який читав лекцію у нас у банку, він вигукнув: «Ви вийшли за межі банкінгу! Це ж саме те, про що я писав у своїй книжці, але не був упевнений, що побачу щось подібне в реальності». Це і був поштовх до того, щоб відкрити свій продукт усім – від університетів до банків.

До Вашої уваги хмарна операційна система Corezoid на Finovate 2015 у серці Силіконової долини. Зустрічайте: corezoid.com – ООС нового покоління.
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Волинська область: у місті ...

КОМЕНТАРІ