Волинь: на Камінь-Каширщині порушували земельне законодавство

Волинь: на Камінь-Каширщині порушували земельне законодавство

10.04.15 14:23 0 582
Прокуратурою Камінь-Каширського району виявлено непоодинокі порушення вимог земельного законодавства на території Черченської сільської ради.

Так, прокуратура району здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами цієї сільради, на сесії якої було протиправно виділено двом місцевим жителям земельні ділянки площею 4,5 га за межами населеного пункту. До повноважень же органів місцевого самоврядування належить розпорядження землями винятково у межах населених пунктів.

У провадженні призначено низку експертиз.

Окрім цього, за ініціативи прокуратури району до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом безгосподарського використання понад 42 га землі сільськогосподарського призначення на території Черченської сільради.

На підставі розпорядження голови Камінь-Каширської РДА ще у 1996 році жителю села Черче видано державний акт на право постійного користування цією землею для ведення селянського (фермерського) господарства .

Із 1997 по 2005 роки фермер справно господарював, проте ось уже 10 років земля облогує.

При цьому, порушуючи вимоги земельного законодавства, фермер не передав ділянки у користування ні господарству, ні його членам, офіційно добровільно від землі не відмовився, хоч сам нею не користується, а понад 10 га землі уже заросли лісом та чагарниками.

У обох кримінальних провадженнях триває досудове розслідування.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На чемпіонаті України зі ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ