У Рівненській області піротехніки ДСНС успішно знешкодили артснаряд часів війни

У Рівненській області піротехніки ДСНС успішно знешкодили артснаряд часів війни

10.04.15 08:35 0 708
08 квітня за номером «101» поступило повідомлення, що в місті Рівне по вулиці Присадибна, охоронець одного із підприємств, під час обходу території виявив предмет схожий на снаряд. Місце знахідки відразу було взято під охорону працівниками міліції. Згодом за вказаною адресою прибула група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС. Було встановлено, що знайдений предмет являється 122 міліметровим артилерійським снарядом радянського виробництва часів Другої світової війни. Боєприпас був без підривника, але наполовину заповнений вибухонебезпечною речовиною. У разі вибуху радіус розльоту осколків становив понад 700 метрів. В ході обстеження прилеглої території інших вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Артснаряд піротехніки завантажили у спец автомобіль та успішно знешкодили на військовому полігоні.

Слід додати, що із настанням потепління на території Рівненщини значно активізувалися земельні та будівельні роботи. В результаті цього різко почастішали випадки виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів. Лише з початку поточного року піротехніками Головного управління ДСНС у Рівненській області вилучено та успішно знешкоджено 137 боєприпасів різного калібру часів Першої та Другої світових війн.

В усіх випадках місцеве населення при виявлені вибухонебезпечних предметів виконало всі необхідні правила, завдяки чому вдалося запобігти трагедіям. Однак далеко не всі громадяни знають правила поводження з небезпечними знахідками. Особливо це стосується дітей.

Головне управління ДСНС у Рівненській області звертається до всіх громадян, і насамперед до дітей. Цінуйте своє життя. При виявлені підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся їх переміщувати в інше місце. Необхідно відразу повідомити про знахідку місцеві органи влади, правоохоронців та найближчий підрозділ Держслужби з НС за телефоном «101». До прибуття фахівців позначте місце знаходження підозрілих предметів та, по можливості, забезпечте їх охорону.

Дотримання вище вказаних правил збереже не тільки ваше життя, а й життя багатьох інших людей.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Электрический ток: силовые ...

КОМЕНТАРІ