В Тернополі сергій Надал взяв участь у майстер-класі з писанкарства

В Тернополі сергій Надал взяв участь у майстер-класі з писанкарства

10.04.15 10:11 0 633
Міський голова Тернополя Сергій Надал напередодні Великодніх свят взяв участь у майстер-класі з писанкарства у художній школі ім. М. Бойчука. Як розповідає майстер писанкарства та директор цієї школи Євген Чопик, зобразив міський голова на писанці знак сонця, руху.

«Писанка – один із древніх символів Великодніх свят. У візерунках писанок проявилася душа українського народу – неповторна, яскрава і красива, - каже Сергій Надал. – Писанки – це наші традиції і саме ми повинні зберігати та передавати навички писанкарства майбутнім поколінням».

Як зазначає майстер писанкарства, на Тернопільщині немає характерно притаманних символів, які зображують на писанках. Пов’язане це, у першу чергу, з належністю різних територій області до регіонів Галичини, Поділля та Волині, хоч найчастіше у нас малюють символи Берегині.

«Цього року це вже другий майстер-клас з писанкарства, який проводить наша школа. Перший був у Монастириську, де ми презентували лемківську писанку, тепер же навчаємо тернополян різних технік. Наймолодших вчимо робити крапанку, старших – складніші техніки та закликаємо імпровізувати, - розповідає Євген Чопик. – Загалом, завжди перед Великоднем до нас звертаються бажаючі навчатися писанкарству і ми їх запрошуємо на наші заняття».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Закарпатські правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ