На Тернопіллі оголошено додатковий конкурсний відбір для участі у Проекті ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток,орієнтований на громаду”

На Тернопіллі оголошено додатковий конкурсний відбір для участі у Проекті ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток,орієнтований на громаду”

10.04.15 09:37 0 602
Нарада щодо впровадженню економічного компоненту Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” (далі – Проект МРГ-ІІІ) за участю директора департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації Галини Воляник, координаторів Тернопільського обласного ресурсного центру громад Ігоря Стефаніва та Олега Процика відбулася 9 квітня.

Згідно протоколу обласної конкурсної комісії з відбору районів від 6 січня 2015 року для створення сільського господарських обслуговуючих кооперативів були визначені Бучацький та Козівський райони.

Проведення даної наради спричинено відмовою раніше відібраних громад Бучацького району від проведення діяльності по створенню кооперативів. Тому за погодженням керівництва Проекту МРГ-ІІІ з метою розширення кола потенційних учасників економічного компоненту на нараду були запрошені представники Бережанського, Зборівського, Кременецького, Лановецького, Підволочиського, Чортківського та Тернопільського районів, які раніше офіційно задекларували своє бажання в рамках проекту працювати по даному напрямку.

Від координаторів Проекту МРГ-ІІІ учасники отримали вичерпну інформацію про можливості участі сільських рад та перспективи створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, ознайомились із формами заявок.

Галина Воляник наголосила присутнім, що залучення коштів міжнародної технічної допомоги в регіон для економічного розвитку місцевих громад має стати одним із пріоритетів місцевої влади. Тому вона звернулась до представників районів з вимогою відповідально поставитися до процесу підготовки заявок від сільських рад.

За результатами наради оголошено додатковий конкурсний відбір для усіх сільських рад відповідних районів. Заявки для участі необхідно подати до 24 квітня 2015 року в Тернопільський обласний ресурсний центр громад.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинь: судитимуть ...
Наступна новина: У нас одна єдина Україна і ...

КОМЕНТАРІ