Взявши участь у псевдоакції,жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень

Взявши участь у псевдоакції,жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень

10.04.15 11:00 0 665
У тенета шахраїв потрапила 31-річна жителька Шумського району. Жінка повірила смс-повідомленню про виграний автомобіль і, аби взяти участь у акції, перерахувала на рахунок шахраїв понад 34 тисячі гривень.

Як пригадує потерпіла, у «щасливому» повідомленні також було вказано номери телефонів, куди потрібно звернутися за детальнішою інформацією. Жінка зателефонувала. На тому кінці проводу співрозмовниця представилися співробітницею автомобільної компанії та детально розповіла про умови акції.

Жінці запропонували обрати приз: автомобіль або 190 тисяч гривень. Вона спокусилася на гроші. Щоб їх отримати, їй необхідно було перерахувати певну суму на банківський рахунок «компанії». Кошти начебто призначалися для сплати податку на додану вартість.

Потерпіла перерахувала 34 тисячі гривень та виграшу так і не дочекалася – телефони компанії були заблоковані. За допомогою жінка звернулася до правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Міліціонери розшукують зловмисників.

Правоохоронці вкотре застерігають – не слід бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі: мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку чи інших держустанов, перш ніж виконувати їхні умови, слід переконатися у достовірності інформації. У всіх сумнівних ситуаціях проявляйте пильність та здоровий глузд.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львові зловмисниця ...

КОМЕНТАРІ