Прикарпатські міліціонери розшукали та повернули неповнолітню втікачку до інтернатного закладу

Прикарпатські міліціонери розшукали та повернули неповнолітню втікачку до інтернатного закладу

11.04.15 11:24 0 682
До нічних пошуків 14-річної дівчини, яка самовільно залишила територію школи-інтернату, залучалися практично усі міліцейські підрозділи. На щастя, за цей час з юнкою не трапилося нічого лихого.

Про зникнення підопічної Тлумацької школи-інтернату, що на Івано-Франківщині, вчора ввечері повідомила вихователька закладу. Жінка розповіда, що дівчина зникла після обіду. Зі слів працівниці інтернату, куди вихованка могла податися вона не знає, ймовірне її місце перебування невідоме.

Аби задіяти у розшуку неповнолітньої весь спектр оперативно-розшукових заходів, за фактом зникнення дівчини працівники слідчого відділу міліції розпочали кримінальне провадження за ст.115 КК України, - розповідає начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС в області підполковник міліції Алла Лемчак. - Міліціонери шукали неповнолітню упродовж всієї ночі. Було орієнтовано всі патрульні наряди, особовий склад обласного та районного відділень кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції та працівників інших міліцейських підрозділів. Правоохоронці перевіряли вокзали, закинуті приміщення, сходові клітки багатоповерхівок, промислові зони. Пошуки ускладнювалися ще і тим, що це була нічна пора доби.

Наполеглива робота міліціонерів завершилася близько п'ятої години ранку. Неповнолітню знайшли цілою та неушкодженою на одній із квартир в місті Калуші. Її повернули до дитячого школи-інтернату, де вона продовжить навчальний процес. Водночас правоохоронці проводять з дівчиною профілактичні бесіди та з'ясовують усі причини та обставини вчинків 14-річної дівчини. Та, найголовніше, що така нічна пригода отримала щасливий фінал.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Чернівецькій області з ...

КОМЕНТАРІ