Житомирщина: за добу,в області,ліквідовано 48 пожеж,з них 20 – сухого трав’яного покриву

Житомирщина: за добу,в області,ліквідовано 48 пожеж,з них 20 – сухого трав’яного покриву

14.04.15 10:55 0 476
Суха вітряна погода, що встановилася з приходом весни, негативно впливає на ситуацію з пожежами в області. Упродовж доби, 13 квітня, рятувальники ДСНС Житомирщини здійснили 48 виїздів на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводило недотримання громадянами правил пожежної безпеки на власних присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок таких діянь – вогонь перекидався на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси грубих кормів, сміттєзвалища тощо. Внаслідок цього створюється велика загроза екосистемі, а необачні громадяни отримують травми, подекуди навіть несумісні з життям.

Так, за минулу добу зареєстровано 11 пожеж у приватних житлових будинках та прилеглих до них будівлях у Коростеньському, Народицькому, Радомишльському, Черняхівському, Бердичівському, Баранівському та Житомирському районах області. 8 пожеж в окремо розташованих дерев’яних господарських спорудах. 3 займання дерев’яних сінників та сухих грубих кормів, що зберігалися у них. 2 загоряння металевих вагончиків і 4 – сміття. Ще 20 пожеж сталося через займання сухого трав’яного покриву у Володарсько-Волинському, Коростеньському, Коростишівському, Житомирському, Брусилівському, Червоноармійському, Радомишльському, Черняхівському, Бердичівському, Малинському та Ружинському районах області. Загалом вогнем пройдено понад 35 га території.

Тож, зважаючи на пожежонебезпечну ситуацію, керівництво Управління ДСНС України у Житомирській області вкотре застерігає населення не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду та дотримуватися правил пожежної безпеки: спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд (краще на городі), під пильним наглядом, та мати напоготові первинні засоби пожежогасіння. Не розводити багаття у вітряну погоду, осередки вогнищ необхідно обкопувати невеликим земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухому трав’яному покриві.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ