В уряді потреби відновлення Донбасу оцінюють у 1,5 мільярда доларів

В уряді потреби відновлення Донбасу оцінюють у 1,5 мільярда доларів

14.04.15 11:47 0 622
На потреби відновлення Донбасу Україні потрібно близько 1,5 мільярда доларів. Про це віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко розповів в ефірі «5-го каналу». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Урядовець заявив про підготовку міжнародної конференції на підтримку України, на яку запрошені представники різних країн і організацій. Очікується, що у рамках конференції учасники заявлять про свої наміри виділити фінансову допомогу Україні.

За словами віце-прем’єра, зокрема в ООН попередньо повідомили про готовність надати Україні 300 мільйонів доларів допомоги.

«Ми готові запропонувати і гуманітарний план реагування на ситуацію, яка склалася в Україні, й оцінку потреб відновлення Донбасу, які складають приблизно 1,5 мільярда доларів. Це дуже серйозні виклики: 1 мільйон переселенців, 5 мільйонів людей, які потребують допомоги», – додав Геннадій Зубко. За його словами, згадані документи розроблені спільно його міністерством, ЄС, ООН та Світовим банком.

Попередньо очікувалося, що міжнародна конференція на підтримку України відбудеться у лютому. Нову орієнтовну дату проведення в уряді поки не повідомляли.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Дорогі українські ...

КОМЕНТАРІ