В Житомирській області “Ми повинні приділити максимум уваги профілактичним заходам щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах”,- Зорян Шкіряк

В Житомирській області “Ми повинні приділити максимум уваги профілактичним заходам щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах”,- Зорян Шкіряк

15.04.15 09:57 0 589
14 квітня, під головуванням виконуючого обов’язки очільника ДСНС Зоряна Шкіряка відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. Під час наради були обговорені питання оперативного реагування підрозділів ДСНС на надзвичайні події по всій території України, зокрема у період Великодніх свят. Також, особлива увага була приділена питанням ліквідації наслідків негоди, що вирувала протягом 6-8 квітня на територіях Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Так,лише в Одеській області від початку негоди пожежно-рятувальні служби 59 разів виїжджали на ліквідацію наслідків погодних умов. За цей час рятувальниками відкачано понад 300 тис. м3 води. Також оперативно-рятувальні служби долучалися до розчищення автомобільних доріг від повалених дерев.

“Підрозділи ДСНС доклали максимум зусиль, аби мінімізувати та якомога швидшеліквідувати наслідки негоди. Ми впоралися також і зі всіма надзвичайними подіями у період Великодніх свят. Я дякую рятувальникам за оперативні заходи на місцях та чітку реакцію”, - зазначив очільник ДСНС Зорян Шкіряк.

Крім того, зважаючи на зростання кількості пожеж у природних екосистемах, Зорян Шкіряк дав ряд доручень керівникам територіальних підрозділів стосовно запобігання виникнення такого роду пожеж.

“Я доручаю керівникам головних управлінь та управлінь нашої Служби посилити взаємодію з місцевими органами влади щодо захисту населення від пожеж у природних екосистемах, здійснювати моніторинг такого роду пожеж. Крім того, варто звернутися до облдержадміністрацій з пропозицією введення тимчасових обмежень на в’їзд до лісових масивів у пожежонебезпечний період. Особливу увагу варто приділити саме профілактичним заходам з населенням щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах. Я особисто контролюватиму цей процес та рівень виконання доручень. Ми й надалі повинні працювати продуктивно, аби не допустити знищення вогнем лісових насаджень та, в першу чергу, навчити людей культури поведінки у лісових масивах”, - наголосив Зорян Шкіряк.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ