До кінця квітня триватиме благодійна акція «Тернопільщина – захисникам України»

До кінця квітня триватиме благодійна акція «Тернопільщина – захисникам України»

15.04.15 05:27 0 545
На даний момент уже зібрано 376 тисяч 965 гривень. До акції долучилося понад 100 комунальних підприємств, установ та організацій обласної ради. На зібрані кошти буде закуплено усе необхідне за заявками керівників силових підрозділів Тернопільщини, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.

Про витрати зібраних коштів подаватиметься детальна інформація на офіційному сайті Тернопільської обласної ради та в інших ЗМІ.

Василь Хомінець дякує усім, хто уже долучився до акції, та закликає інші установи та організації підтримати українських військових.

Нагадаємо, доброчинна акція проводиться за ініціативи голови обласної ради Василя Хомінця. Такий збір коштів для потреб захисників України відбувався і восени минулого року. Тоді було зібрано 686 тисяч 287 гривень. Детальний звіт про витрачені кошти опубліковано на сайті облради – http://www.obl-rada.te.ua/diyalnist/novyny/ternopilschyna-zakhysnykam-ukrayiny-povnyy-zvit-pro-vykorystannya-koshtiv-zibranykh-komunalnymy-pidpryyemstvamy-ternopilskoyi-oblasnoyi-rady-na-potreby-uchasnykiv-ato.html

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Наша землячка Олена ...
Наступна новина: Львів: на Яворівщині ...

КОМЕНТАРІ