В Чернігівській області у день свого професійного свята вогнеборці вибороли титул Чемпіонів змагань з міні-футболу на Кубок ФСТ "Динамо"

18.04.15 08:02 0 618
16-17 квітня у Чернігові проходили змагання з міні-футболу на Кубок обласної організації ФСТ "Динамо" України. В даному заході взяли участь 11 найкращих збірних команд силовиків області.

17 квітня в День свого професійного свята - Дня пожежної охорони України, збірна вогнеборців Чернігівщини у фінальному матчі зі збірною прокуратури області з переможним рахунком 3:2 виборола першість та головний кубок змагань ФСТ "Динамо".

З цим переможців та команди, які посіли друге та третє призові місця, а це збірні команди прокуратури та УМВС, привітав Голова Чернігівської обласної організації ФСТ "Динамо" України Вадим Романов. Призери змагань отримали медалі та цінні подарунки.