У Рівненській області після втручання прокурорів підприємство-боржник добровільно відшкодувало 221 тис грн боргу за землю

У Рівненській області після втручання прокурорів підприємство-боржник добровільно відшкодувало 221 тис грн боргу за землю

18.04.15 17:27 0 439
Органи прокуратури Рівненщини через суд змусили приватне підприємство відшкодувати борг до бюджету за придбану земельну ділянку.

Перевіркою встановлено, що, починаючи з 2010 року, керівник підприємства не належно виконував зобов'язання за договором купівлі-продажу земельної ділянки, укладеним із Березнівською міською радою Рівненської області, та не сплачував розстрочений платіж за придбану землю несільськогосподарського призначення загальною площею 12 га, у зв?язку з чим утворилася заборгованість до бюджету у сумі 221 тис грн.

З метою захисту інтересів держави в особі Березнівської міської ради прокуратура Березнівського району пред'явила позов до господарського суду Рівненської області про відшкодування вказаних коштів.

В ході судового розгляду справи підприємство добровільно сплатило увесь борг до бюджету, тому господарським судом Рівненської області винесено ухвалу про припинення провадження.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ