Понад 245 одиниць зброї громадяни добровільно здали до міліції Буковини

Понад 245 одиниць зброї громадяни добровільно здали до міліції Буковини

21.04.15 08:09 0 388
За 20 днів проведення місячника добровільної здачі зброї до міліції буковинці здали понад 245 одиниць зброї. Також є громадяни, які виявили бажання отримати дозволи на право зберігання та носіння 75 одиниць зброї – розповів начальник сектору дозвільної системи УГБ УМВС України в Чернівецькій області Василь Дудка.

Серед зданої зброї, 34 одиниці зброї, яка незаконно зберігалася, 4 одиниці – армійського зразка, 18 одиниць холодної, 1 нарізна мисливська зброя та 6 снарядів з часів Другої світової війни.

23 буковинці вже пройшли відповідну процедуру перевірки та зареєстрували зброю у законному порядку.

Правоохоронці закликають громадян здавати зброю, адже відповідно до ч. 3 статті 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Разом з цим, нагадують, що згідно ч.1. ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

- Місячник добровільної здачі зброї триватиме до 30 квітня. Тож, за більш докладнішою інформацією про порядок здачі зброї мешканці області можуть звертатися у районні відділи внутрішніх справ чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УГБ УМВС України в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном 59-15-48, - повідомив Василь Дудка.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ