Офіцери податкової міліції Вінниччини повернулися з зони АТО (+фото)

Офіцери податкової міліції Вінниччини повернулися з зони АТО (+фото)

21.04.15 10:01 0 390
Група співробітників оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Вінницькій області, що виконувала завдання у зоні проведення АТО, повернулася до рідних домівок. Більше двох місяців 13 офіцерів податкової міліції Вінниччини несли службу на території Донбасу. За час перебування на Сході України підрозділ не поніс жодних втрат та поранень.

Бійці прибули одразу на робоче місце – до Головного управління ДФС у Вінницькій області, де їх зустрічали сім'ї, друзі та колеги. Керівник служби Мирослав Продан, який особисто відвідував бійців за місцем проходження служби в зоні АТО, подякував офіцерам за виконаний із честю обов'язок по захисту української землі від терористичних загроз та забезпеченню громадського порядку на звільнених територіях. Податківці отримали заслужені квіти і нагороди, спеціально до їхнього приїзду була підготовлена невелика святкова програма.

Самі ж бійці подякували рідним та колегам за підтримку, яку вони відчували протягом всього перебування на Сході країни. Після короткої відпустки усі вони повернуться до несення служби в оперативних підрозділах ДФС у Вінницькій області.

Головне управління ДФС у Вінницькій областіПро це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: В Чернігівській області у ...

КОМЕНТАРІ