Рівненська область: рятувальники пройшли навчальні курси з надання домедичної допомоги у Польщі

Рівненська область: рятувальники пройшли навчальні курси з надання домедичної допомоги у Польщі

21.04.15 09:46 0 372
У період з 13 по 18 квітня у відомчому навчальному закладі Державної пожежної служби Республіки Польща в місті Познань спільно з рятувальниками із інших регіонів України пройшли навчання з домедичної підготовки 10 співробітників Головного управління ДСНС України у Рівненській області. До навчальної групи увійшли офіцери та рядові бійці Служби порятунку Рівненщини, які відповідно до посадових обов’язків займаються ліквідацією надзвичайних ситуацій, пожеж та порятунком життя людей.

Під час занять рятувальники оволоділи не лише теоретичними, а і практичними навиками надання домедичної допомоги людині, яка потрапила у ту чи іншу надзвичайну подію. Польські колеги продемонстрували українським фахівцям порядок проведення первинного огляду постраждалого, заходи зі штучної вентиляції легень без спеціального устаткування та техніку виконання закритого (непрямого) масажу серця тощо. Велика увага в ході занять приділялась навчанню надання домедичної допомоги дітям. По закінченню стажування кожен співробітник Головного управління Держслужби з НС отримав підтверджуючий сертифікат.

Також, в ході візиту рівненські рятувальники мали змогу ознайомитися з новинками аварійно-рятувальної техніки та спорядження, що знаходять на озброєнні у польських вогнеборців.

«Нашим рятувальникам під час ліквідації надзвичайних подій досить часто доводиться надавати першу медичну допомогу потерпілим. І від своєчасного і правильного її надання залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. Тому ми дуже вдячні нашим польським колегам за таку чудову можливість для співробітників Служби порятунку Рівненщини отримати вкрай необхідні знання та навички і посилити рівень професійної підготовки», - зазначив полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

До речі, з метою вивчення позитивного досвід та підвищення професійного рівня до міст Лодзь і Ченстохов Республіки Польща вирушають ще дві групи рівненських рятувальників. Значну допомогу в організації такої корисної співпраці Службі порятунку Рівненщини надала обласна державна адміністрація.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Прикарпатті ...
Наступна новина: ДТП на Волині: одна людина ...

КОМЕНТАРІ