На Вінничині надання якісної медичної допомоги гніванчанам на контролі обласної влади (+фото)

На Вінничині надання якісної медичної допомоги гніванчанам на контролі обласної влади (+фото)

22.04.15 14:45 0 402
21 квітня, за дорученням голови облдержадміністрації Валерія Коровія за результатами особистого прийому, відбулася зустріч заступника голови - директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка із заявниками щодо врегулювання ситуації з надання медичної допомоги населенню м. Гнівань.

Участь у зустрічі взяли директор Департаменту охорони здоров'я та курортів обласної державної адміністрації Тетяна Бабій, голова Тиврівської районної державної адміністрації Леонід Мачай, перший заступник голови Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко, головний лікар Тиврівської ЦРЛ Петро Присяжний, міський голова м. Гнівань Володимир Кулешов, а також заявники, що звернулися з проханням вирішити вищезазначене питання.

Заявники зазначили, що в теперішній ситуації жителям м. Гнівань досить важко отримувати медичну допомогу не на місці, а лише в Тиврівській ЦРЛ. За їх словами, населенню конче необхідно мати відділення медичної допомоги за місцем проживання.

За словами Володимира Кулешова, міська влада м. Гнівань розуміє всю важливість ситуації та всіляко сприяє її вирішенню. Зокрема, за кошти міського та районного бюджетів було придбано два автомобілі для надання невідкладної та екстреної допомоги. Проте питання функціонування на території міста цілодобового пункту невідкладної медичної допомоги без сприяння вищих профільних інстанцій неможливе.

В свою чергу Петро Присяжний наголосив на тому, що створення ще одної лікарні або ж поділ та перебазування частини працівників Тиврівської ЦРЛ до м. Гнівань на нове постійне місце роботи неможливе. Адже ступінь тяжкості деяких захворювань не можливо визначити заздалегідь, тому потрібне швидке реагування, яке досить важко здійснити коли працівники лікарні розділені на два пункти.

Заслухавши всіх учасників зустрічі, Ігор Івасюк зазначив: «Забезпечення соціальної стабільності та спокою є одним із основних завдань будь-якого посадовця. Тому зважаючи на ситуацію, що склалася в м. Гнівань, а також на незадовільне відношення до даної проблематики однієї з сторін є доцільним вирішення першочергових проблем, а саме: постійної роботи телефонного зв'язку, дотримання санітарно-гігієнічних умов у відділеннях лікарні».

Ігор Івасюк наголосив: «Зрозуміло, що на сьогоднішній день створити ще одну лікарню в місті Гнівань не має можливості за браком коштів на відновлення та фахівців. Проте за наявністю запиту територіальної громади по створенню цілодобового пункту невідкладної медичної допомоги повинен бути зворотній зв'язок. Якщо громада потребує допомоги у вирішенні цього питання потрібно шукати та знаходити можливості виходу з проблемної ситуації».

Заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації доручив направити на місце комісію задля чергового огляду та перевірки загального стану лікарні.

Ігор Івасюк наголосив на конструктивному діалозі та співпраці як місцевих жителів, так і керівництва району і даного медичного закладу. В ході зустрічі учасники обговорили проблемні питання, внесли пропозиції щодо урегулювання ситуації.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ