У Рівному завершено черговий етап стерилізації
 безпритульних тварин командою

У Рівному завершено черговий етап стерилізації безпритульних тварин командою "4 лапи" (результати)

22.04.15 10:56 0 392
У Рівному завершився черговий етап проекту по масовій стерилізації безпритульних тварин у м. Рівному командою міжнародної організації захисту тварин „Four paws” який тривав з 16 березня по 9 квітня 2015 року.

Вже вдруге члени цієї організації завітали до нашого міста на запрошення міської влади, а цього разу ще й за її фінансової підтримки. І як і в минулому році організація заключила угоду про співпрацю з КАТП 1728, щодо забезпечення останнім необхідних для роботи санітарних умов.

В 2014 році за місяць роботи команда простерилізувала 235 безпритульних тварин (228 собак і 7 котів), цього року 232 відповідно - 205 собак і 27 котів. Результати дуже задовільні, враховуючи те, що цього року в команді був лише один ветеринар, йому асистував спеціаліст міської ветеринарної служби якому був потрібен певний час для опрацювання нової методики стерилізації. Втім дуже швидко вдалося вийти на звичний для команди темп стерилізації і навіть не завжди сприятливі погодні умови не стали на заваді успішній роботі.

Великою перевагою слід вважати те, що стерилізація розпочалася навесні в період так званих собачих „весіль”, після яких, як правило, місто поповнювалося сотнями цуценят. Так рано розпочати роботу стало можливим завдяки наявності теплого приміщення, наданого керівником БФ „Умка” Андрієм Прокопчуком. Завдяки професійній роботі команди „Four paws” вдалося запобігти появі до літа щонайменше 300 нових хвостатих, оскільки з 232 простерилізованих тварин 40 щойно відгуляли. Загалом же стерилізація більше 200 тварин перешкодила появі більше 1 000 нових цуценят, які вже ніколи не поповнять популяцію безпритульних тварин міста.

За результатами роботи, 15 квітня 2015 року в Рівненській міській раді відбулася прес-конференції за участю міського голови В.Хомка, координатора „Four paws” в Україні п.Лісчишиної О. представників КАТП 1728 та міських зоозахисних організацій. В цілому, спільний цьогорічний проект з організацією „Four paws” виявився дуже вдалим для нашого міста.

Крім того, до кінця поточного року КАТП 1728 планує простерилізувати ще 230 безпритульних собак в рамках міської "Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Рівному на 2012-2016 роки".

Про це повідомили у Рівненській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Понад п’ять мільйонів ...
Наступна новина: Чернігів: 24 квітня стартує ...

КОМЕНТАРІ