У Львові,діти правоохоронців,котрі несуть службу в зоні АТО,відвідали

У Львові,діти правоохоронців,котрі несуть службу в зоні АТО,відвідали "Веселку"

22.04.15 16:10 0 312
У дитячому розважально-пізнавальному центрі, що знаходиться у ТВК «Південний», 20 квітня, аніматори розважали дітей, батьки яких несуть службу в зоні АТО на сході України. Малюки весело проводили час на інтерактивному майданчику, малювали, бавилися в ігровому та дзеркальному лабіринтах, а також побували у казковій кімнаті.

Акція, участь у якій взяли тридцять діток – одна з багатьох, яка запланована у рамках проекту «Мій тато захищає Україну», що проводиться за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Львівської обласної Державної адміністрації у співпраці з ГУМВС України у Львівській області.

Супроводжувала дітей старший інспектор з особливих доручень сектору соціально-гуманітарної роботи Управління кадрового забезпечення ГУМВС України у Львівській області майор міліції Оксана Гнідець.

Працівники дитячого розважально-пізнавального центру «Веселка» зробили для дітей справжнє свято. З дітьми працювали професійні аніматори, які організовували для них цікаві конкурси та розвиваючі заняття. Крім того, у дітей був великий вибір розваг, який пропонує розважальний центр. Малюки побували у казковій кімнаті, на інтерактивному майданчику, в зоокуточку і навіть у ігровому та дзеркальному лабіринті.

Дітки були вражені від великої кількості розваг, вони з користю та великим задоволенням провели у «Веселці» час. Зазначимо, що це не остання акція, яка проводиться для діточок, батьки яких несуть службу в зоні АТО. Найближчим часом, вони відвідають цирк, театр, а також візьмуть участь у різноманітних конкурсах.

Прес-служба ГУМВС України

у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківськ: «До ...

КОМЕНТАРІ