Начальник управління молоді та спорту ОДА ініціює громадське обговорення розвитку спортивної галузі Закарпаття

Начальник управління молоді та спорту ОДА ініціює громадське обговорення розвитку спортивної галузі Закарпаття

22.04.15 09:54 0 369
Протягом останнього місяця управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА проведено наради з усіма зацікавленими спортивними організаціями в краї (спортивні товариства, федерації, дитячо-юнацькі-школи та спортивні клуби). Результатом нарад стала ініціатива провести 30 квітня громадські обговорення на тему розвитку спорту в краї за участі всіх сторін та керівників обласної ради та обласної адміністрації.

Долучитися до слуханнь зі своїми ідеями та пропозиціями запрошуються усі бажаючі.

"Пропоную відійти від кабінетного прийняття рішень в середовищі спорту, натомість залучати до процесу розробки і реалізації ініціатив спортсменів, тренерів, спортивні федерації та організації. Разом із тим використаю цю зустріч із метою презентації плану роботи управління, який був розроблений у співпраці зі спортивними функціонерами", - зазначає начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман:

До слова, міністр молоді та спорту Ігор Жданов презентував дорожню карту реформ у сфері фізичної культури і спорту. Обласне управління ініціює на місцевому рівні підвищення уваги до розвитку галузі та початок діалогу зі спортивною громадою.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ