Тридцять митців і науковців з Європи готують фотоальбом про подорожі залізницями України

Тридцять митців і науковців з Європи готують фотоальбом про подорожі залізницями України

23.04.15 12:19 0 337
Тридцять учасників з різних країн Європи подорожуватимуть Львівською магістраллю та знайомитимуться із її туристично-пізнавальними можливостями.

Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Як зазначається, такі мандрівки для гостей з Європи проводяться на Львівській залізниці в рамках міжнародної конференції «Збереження історичної залізничної спадщини в контексті захисту національних інтересів України».

У програмі передбачені екскурсійні поїздки в межах акції «З музею в музей» станціями Львів – Жовква, Львів – Підзамче – Личаків, Львів – Клепарів – Рясне – Ясинецький кар’єр.

Також учасники на волонтерських засадах працюватимуть у музейному комплексі вузькоколійної техніки «Золота лісова залізниця» у с. Коростові Сколівського району та відвідають геологічну експозицію зі взірцями залізничної техніки в інформаційно-освітньому центрі парку «Знесіння».

Науковці, митці, фотолюбителі та залізничники з Німеччини, Франції, Великобританії, Австрії, Болгарії, Чехії та України після проведення конференції планують видати фотоальбом-дослідження «Ексклюзивні подорожі залізницями України», матеріал для якого збиратимуть у залізничних турах.

Як зазначається, Львівська залізниця уже не вперше запрошує зацікавлених людей до реалізації подібних проектів. Зокрема, наслідком такої співпраці вже стали кілька фотоальбомів про старовинні залізничні перлини, зокрема і українські, які вийшли друком у видавництвах Німеччини та Австрії.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ