Закарпатські міліціонери поділилися продуктами й медикаментами з жителями Артемівська

Закарпатські міліціонери поділилися продуктами й медикаментами з жителями Артемівська

23.04.15 09:59 0 384
Бійці зведеного загону закарпатської міліції, які несуть службу в м.Артемівськ Донецької області, вирішили поділитися своїми продовольчими запасами та медикаментами з тамтешніми жителями, які найбільше потребують допомоги.

В зоні АТО в м.Артемівськ на Донеччині несе службу зведений загін закарпатської міліції. Керує ним начальник Рахівського райвідділу міліції полковник Людвіг Файт.

Розуміючи, в яких складних умовах доводиться жити обездоленим війною місцевим жителям, особливо старшим, дітям і малозабезпеченим родинам, закарпатські правоохоронці вирішили поділитися з цими людьми власними продовольчими запасами. Бійці привезли їм продукти та медикаменти.

- Ми один народ, одна велика сім'я й не важливо, хто звідки родом: із заходу чи сходу України, - каже полковник Файт. – У важку хвилину треба допомагати один одному.

Частину продуктів міліціонери роздали сім′ям переселенців, а також артемівським багатодітним і малозабезпеченим родинам. Допомогли й міській лікарні, де проходять лікування поранені військові та цивільні потерпілі від бойових дій.

- Велике спасибі вам за те, що допомагаєте нам, підтримуєте місцеве населення. Дай вам Бог здоров′я й миру на нашій землі», - подякувала закарпатським міліціонерам багатодітна мама Ірина.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Тернопільських школах ...

КОМЕНТАРІ