У Тернопільських школах провели День Цивільного захисту

У Тернопільських школах провели День Цивільного захисту

23.04.15 10:06 0 494
Цивільний захист України – це державна система органів управління, сил і засобів для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, економічного, природного і воєнного характеру. Особливо актуальними питання цивільного захисту є в наш неспокійний час. На території Тернопільської області розміщена велика кількість об’єктів, що є потенційно небезпечними на випадок аварій. З метою вирішення питань запобігання та усунення їх можливих наслідків 22 квітня у багатоьх школах Тернополя провели День Цивільного захисту.

В його організації, окрім адміністрацій навчальних закладів, активну участь взяли працівники Управління ДСНС України у Тернопільській області, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та представники міського Управління освіти.

Практична частина Дня цивільного захисту почалася з сигналу оповіщення про умовну надзвичайну ситуацію. Проведена евакуація показала узгодженість дій керівного складу школи, педагогічних працівників та учнів, а також їх готовність до проведення таких заходів. Комплексне тренування дало змогу дітям ознайомитись із первинними засобами пожежогасіння, засобами індивідуального захисту населення, та правилами надання невідкладної медичної допомоги.

Працівники ДСНС продемонстрували присутнім техніку і пожежно-рятувальне обладнання, що постійно залучається до гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, та здійснили рятування умовних потерпілих з вікон будівель навчальних закладів.

У роботі з підростаючим поколінням проведення таких заходів є дуже важливим, оскільки вони дають змогу навчити дітей правилам безпеки життєдіяльності, та закладуть у їх свідомості необхідні знання про те, як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ