На Тернопіллі степан Барна закликав представників профспілок до активної співпраці

На Тернопіллі степан Барна закликав представників профспілок до активної співпраці

23.04.15 08:15 0 372
Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна 22 квітня провів робочу зустріч із представниками профспілок Тернопільщини. Він зазначив, що захист працюючих осіб є важливим аспектом формування нової стратегії розвитку держави.

«Спільна діяльність працівників профспілок та керівництва краю буде спрямована на вдосконалення умов праці та створення нових робочих місць. Ми маємо будувати конструктивний діалог із працівниками та роботодавцями, а також формувати чіткий план дій для вирішення проблемних питань», - продовжив Степан Барна.

Головними завданнями у цьому напрямку є відновлення діяльності підприємств в області, подолання корупції в усіх галузях, а особливо у системі освіти та медицини, налагодження ефективної співпраці на місцях, впровадження інвестиційних проектів.

«Ми повинні впроваджувати європейські стандарти праці, - зауважив Степан Барна. - Мова йде про підтримку прозорого бізнесу та заохочення діяльності підприємців на території області. Ключовим питанням залишається відновлення роботи спиртових заводів. Зокрема, три заводи уже працюють, 2 заводи розпочнуть роботу найближчим часом. Також значну увагу приділяємо діяльності підприємств області, які забезпечують Збройні Сили України. Вирішується питання роботи аеропорту, триває пошук потенційного інвестора. Також піднімається питання фінансування будівництва незавершеного приміщення обласної бібліотеки та реконструкції перинатального центру «Матері та дитини».

Очільник області закликав працівників профспілок активніше відстоювати інтереси працівників та подавати конкретні пропозиції для розгляду.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ