Степан Барна: «Ми маємо зробити усе можливе,щоб вдосконалити систему освіти нашого краю»

Степан Барна: «Ми маємо зробити усе можливе,щоб вдосконалити систему освіти нашого краю»

23.04.15 15:27 0 482
Засідання колегії департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації відбулося 22 квітня в приміщенні Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

У засіданні взяли участь начальники відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти і науки Тернопільської, управління освіти Чортківської міських рад; керівники методичних установ; ректор Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т.Шевченка; директор Чортківського гуманітарного педагогічного коледжу ім. О.Барвінського, директори вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, професійно-технічних, інтернатних, позашкільних навчальних закладів.

Участь у роботі колегії також взяв голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Перед початком засідання він ознайомився з роботою коледжу та умовами, в яких навчаються студенти.

Очільник області наголосив, що підвищення рівня знань і вихованості учнівської та студентської молоді – це одне з найважливіших питань у діяльності керівництва краю.

«Ми усі разом маємо зробити все, щоб система освіти нашого краю стала досконалішою, а випускники – професіоналами своєї справи,– зазначив Степан Барна. - Ми за будь-яких умов сприятимемо покращенню умов навчання. Зокрема, плануємо завершити будівництво об'єктів системи освіти та провести ремонтні роботи у навчальних закладах. На це виділять кошти із Державного фонду регіонального розвитку, які повинні бути ефективно використані».

Голова привітав учасників засідання та вручив подяку директору коледжу Володимиру Калушці. А також відзначив активну участь студентів та викладачів у проведенні антитерористичної операції.

«Представники закладу захищають країну із зброєю в руках, активно долучаються до волонтерської роботи, а також до процесу зміцнення обороноздатності країни, - зауважив він. - Водночас ми повинні особливу увагу приділяти і вшануванні наших Героїв. Варто запровадити тематичні уроки, під час яких проводитиметься виховна робота нового покоління на прикладі справжніх патріотів - наших бійців, які віддали своє життя під час проведення антитерористичної операції».

Важливою складовою боротьби є кампанія антикорупційних заходів у системі освіти. Таким чином ми забезпечимо країну кваліфікованими кадрами – людьми, які ще у студентські роки будуть усвідомлювати свою відповідальність та бачитимуть результати чесної праці, додав очільник області.

Під час засідання розглянули питання проблеми функціонування та розвитку вищих навчальних закладів І- ІІ рівнів акредитації в сучасних умовах. Мова йде про нещодавно прийнятий в новій редакції Закон України «Про вищу освіту», «Закон що є програмою до дій з реформування вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації та форм власності, - зауважив директор департаменту освіти та науки ОДА Любомир Крупа. - Існують певні неточності у редакції законі, що стосуються нечіткості прописаної системи діяльності коледжів. Тому на державному рівні необхідно визначити - ці навчальні осередки будуть відноситися до вищої школи, чи до закладів професійного спрямування».

Окрім того, у ході засідання оголосили результати проведення ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 н.р., конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», предметних конкурсів серед учнівської та студентської молоді.

Диплом переможця Відкритого Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» вручили директору Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчої учнівської молоді Івану Герцу. Також оголосили подяку організаторам V Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ