У Тернополі за фактом перебування працівника міліції за кермом у стані алкогольного сп'яніння проводиться службова перевірка

У Тернополі за фактом перебування працівника міліції за кермом у стані алкогольного сп'яніння проводиться службова перевірка

23.04.15 13:01 0 356
Автомобіль Мерседес 22 квітня близько 3.30 на вулиці 15 Квітня у Тернополі зупинили працівники роти ДПС обласної державтоінспекції.

За словами начальника обласного управління ДАІ Андрія Матрифайла, автівку зупинили, оскільки у працівників міліції виникла підозра, що за кермом перебуває водій у стані алкогольного сп'яніння.

При перевірці документів з'ясувалося, що водій - працівник одного з підрозділів міліції Тернопільської області. Від проходження тесту на вміст алкоголю він відмовився і державтоінспектори склали адмінпротокол за статтею 130 п.25. Усе це відбувалося в присутності свідків.

Матеріали передані в Тернопільський міськрайсуд для прийняття рішення щодо покарання.

Інспекція по особовому складу обласного управління міліції по даному факту розпочала службову перевірку.

Будь-який працівник міліції, який перебуває за кермом у стані алкогольного сп'яніння, одразу буде звільнений з органів внутрішніх справ - позиція керівництва обласного управління міліції.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Заходи до 70-ї річниці ...

КОМЕНТАРІ