За вірші про нездорову цікавість росіян до українців заблокували ФБ-акаунт українського поета

За вірші про нездорову цікавість росіян до українців заблокували ФБ-акаунт українського поета

24.04.15 12:59 0 455
Російський офіс соціальної мережі Фейсбук, який керує також і українським фрагментом спільноти, заблокував акаунт українського поета і блогера Андрія Бондаря за вірш зі словами «чё там у хохлов».

Як написав на своїй сторінці художник Олександр Ройтбурд, Бондаря забанили після публікації ряду коротких двовіршів, які закінчуються фразою «чё там у хохлов».

Ройтбурд закликав користувачів українського Фейсбуку висловити свій протест у відповідь на дії московської адміністрації, що згодом вилилося в хвилю римоскладання на підтримку забаненого поета.

Зазначимо, сам Бондар написав останні повідомлення на своїй сторінці вчора близько 14:00. Проте «поезія» у відповідь від користувачів продовжує з’являтися в коментарях під його вчорашніми сатиричними двовіршами.

Додамо, близько 17:00 середи акаунт Бондаря був розблокований після 24-годинного бана. Блогер відразу ж написав пост зі своїм баченням того, що відбувається, додавши до нього «заборонений» хештег # четамухохлов. У ньому він запропонував найвпливовішим користувачам українського Фейсбуку підняти питання про поділ адміністрацій та перенесення українського офісу з Москви до Києва, інформує «Новое время».

«Насправді, справа не в мені, а в тому, що кілька розумників у Москві керують українським інформаційним полем за допомогою глобальної соціальної мережі. Кремль використовує найбільшу міжнародну соціальну мережу для того, щоб закрити рота людям в сусідній країні. Фейсбук – не ЖЖ, чи не ВКонтакте, чи не Однокласники і не Yandex. І взагалі, хто на може посперечатися з тим, що безпека і незалежність українського сегмента ФБ є складовою інформаційної безпеки?», – написав він.

Нагадаємо, в останні кілька днів у соціальних мережах набирає популярність висміювання надмірної зацікавленості росіян подіями в Україні. Пости на цю тематику об’єднує хештег # четамухохлов.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпаття: надходження ...
Наступна новина: Грецію не лякає ймовірне ...

КОМЕНТАРІ