В Івано-Франківській області школярів вчать правильно поводитися у будь-яких небезпечних ситуаціях

В Івано-Франківській області школярів вчать правильно поводитися у будь-яких небезпечних ситуаціях

24.04.15 11:14 0 365
За свідченням статистики, до 80% випадків усіх надзвичайних ситуацій трапляються з вини людини – вини прямої чи опосередкованої. Головною причиною такого становища є низький рівень обізнаності населення з елементарними правилами безпеки життєдіяльності. Мистецтву гармонійно співіснувати з навколишнім середовищем та основним принципам самозахисту під час різноманітних надзвичайних ситуацій потрібно навчати дитину ще змалку – з цим погоджуються і педагоги, і рятувальники. Та найважливіше, мабуть, закріплювати такі знання на практиці.

23 квітня на заходи у рамках Дня цивільного захисту працівників пожежно-рятувальної служби запросила адміністрація Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови. Рятувальники – завжди бажані гості у цьому навчальному закладі, адже спілкування із ними допомагає дітям краще розуміти усі небезпеки, котрі підстерігають їх у повсякденному житті і вчить правильно протистояти їм.

Начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області майор служби цивільного захисту Христина Перцович розповіла школярам про особливості повсякденної роботи рятувальників, нагадала правила безпеки життєдіяльності, від дотримання яких залежить здоров’я і життя кожної дитина. Особливий акцент Христина Володимирівна зробила на поводженні із вибухонебезпечними предметами, адже це дуже актуально, зважаючи на ситуацію у нашій державі. Дітям нагадали, як діяти при виявленні невідомих речей, сумок чи пакунків, куди слід звертатися у випадку їх виявлення та як правильно поводити себе до прибуття компетентних фахівців. Крім того, було чітко окреслено основні причини виникнення пожеж у помешканнях громадян та дано поради щодо уникнення таких випадків. Учням також наголосили на найхарактерніших небезпеках, котрі підстерігають на легковажних у побуті, під час навчання та відпочинку: пожежі – при необережному поводженні з вогнем, електричними і газовими приладами, вибухи – при намаганні розібрати знайдені вибухонебезпечні предмети, загрозі заблукати – при неправильному виборі маршруту, втопитися – при недотриманні правил безпеки на берегах водойм.

Школярам роздали застережливі листівки.

Загалом тематичні заходи, що пройшли в рамках Дня цивільного захисту в Івано-Франківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 5, були цікавими та повчальними і завершилися останнім етапом – педагоги закладу та школярі відпрацювали елементи проведення евакуації з приміщень закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Без сумніву, такий захід надовго залишиться у пам’яті педагогів та їх підопічних, адже кожен із них на якийсь час немов перенісся у реалії лиха і відчув, наскільки важливим є знання правил безпеки життєдіяльності.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До рівненських ...
Наступна новина: На Вінниччині функціонує ...

КОМЕНТАРІ